Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Rama nuk harron të postojë VIDEON e mëngjesit, ka një ftesë për të gjithë: Të lini syrin të bëjë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80a3814e4174dfdde256933480d0e7c2

Kryeministri Edi Rama, ashtu si çdo ditë edhe sot ka postuar video nga kontributi i qeverisë në shëndetësi.

Sot Rama ka publikuar video me pamje nga qendra shëndetësore e Petranit në Përmet.

Në videon e publikuar nga kryeministri duket qartë ndryshimi rrënjësor që ka pësuar kjo qendër shëndetësore pas rikonstruktimit.

‘Mirëmëngjes, dhe me ftesën që thjesht të lini syrin të bëjë dallimin, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

Në kuadër të Programit Kombëtar “300 Qendra Shëndetësore”, janë rikonstruktuar shumë qendra shëndetësore në gjithë vendin.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img