Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Rama njofton subvencionimin e fermerëve: Rimbursimi me kartat e naftës falas për 5 mijë fermerë këtë javë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama thotë se vijon puna për procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se 5000 fermerë të tjerë këtë javë do të fitojnë naftën falas.

albsig

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me njoftimin se po vijojmë procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5,000 fermerë të tjerë prej kësaj jave, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img