Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Rama një detar në aeroplanmbajtëse, anija amerikane nxjerr fotot, ja si shfaqet shefi i qeverisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anija amerikane ka postuar foto nga vizita e kryeministrit Edi Rama dhe ambasadores së SHBA në Tiranë, Yuri Kim në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”.

Rama në fotot  e mëposhtme shihet i veshur si detar teksa ka udhëtuar me aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman Carrier Strike Group (HSTCSG)”.

“Mirë se vini në bord! HarrySTruman (CVN 75) priti Kryeministrin shqiptar Edi Rama, ambasadoren  e SHBA në Tiranë, dhe VIP-at shqiptarë në #Detin Mesdhe, 14 janar 2022. HSTCSG është vendosur në NavyEurope për të ruajtur stabilitetin dhe sigurinë detare në rajon” thuhet në postim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img