Hapësire reklamuese

Aktualitet

Rama: Nisën punimet në Lotin 3 dhe 4 për ndërtimin e autostradës Elbasan-Qafë Thanë

Shkruar nga Newsbomb
Rama: Nisën punimet në Lotin 3 dhe 4 për ndërtimin e

Kryeministri Edi Rama këtë të premte ka njoftuar nisjen e punimeve në Lotin 3 dhe 4 për ndërtimin e autostradës Elbasan-Qafë Thanë.

Nëpërmjet një postim në “Facebook” Rama shkruan se në vijim të punës në Lotin 1 dhe 2 ka nisur puna edhe në Lotin 3 dhe 4 në punimet për autostradën Elbasan-Qafë Thanë.

“Në vijim të punës në Lotin 1 dhe 2 filluan punimet edhe në Lotin 3 dhe 4 për ndërtimin e autostradës Elbasan-Qafë Thanë”, - shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese