Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
16 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Rama nis vizitën në SHBA, pritet me nderime në Akademinë Ushtarake “West Point”: Në kuadër të bashkëpunimit të nisur për binjakëzimin me Akademinë e Forcave të Armatosura Shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën e sotme vizitën e tij në SHBA, ku ka vizituar dhe është pritur me nderime në Akademinë Ushtarake “West Point”.

Rama shkruan se kjo vizitë është në kuadrin e bashkëpunimit të nisur për binjakëzimin me Akademinë e Forcave të Armatosura Shqiptare.

“Neë York – Në Akademinë Ushtarake “Ëest Point”, në kuadrin e bashkëpunimit të nisur për binjakëzimin me Akademinë e Forcave të Armatosura Shqiptare”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img