Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Rama në shtëpitë e rindërtuara në Shijak, i japin papuçe të kuqe: Thonë na fal se s’kemi edhe çorape të kuqe (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama ka qenë paraditen e sotme në Shijak, ku ka inspektuar nga afër shtëpitë dhe shkollat e rindërtuara në kuadër të projektit të rindërtimit.

Kur është futur në një prej shtëpive të rindërtuara, Rama ka hequr këpucët jashtë dhe kur ka hyrë brenda i kanë dhënë papuçe të kuqe. Foton kryeministri e ka shpërndarë në rrjetet sociale dhe bën pak humor.

“Kur heq këpucët tek pragu jashtë dhe mirë të japin papuçe të kuqe, po të thonë dhe na fal që s’kemi edhe çorape të kuqe. Gjepalaj, Shijak”, shkruan Rama.

Screenshot_2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img