Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama në shtëpinë e rindërtuar, kritikon djalin që s’mëson: Do ta paguash atë dhomën me 10-ta, ose do përfundosh në kasolle

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a4422d41d29755cfbf568b94f784c27

Kryeministri Edi Rama, ministri Arben Ahmetaj dhe kryebashkiakun Erion Veliaj mëngjesin e sotëm ishin të pranishëm në një nga banesat e rindërtuara pas tërmetit tragjik në Ndroq.

Kreu i Qeverisë bshkëbisedoi me familjarët, ndërsa ishte kryefamiljara ajo që e falenderonte vazhdimisht.

Rama ka ndarë dhurata edhe me dy fëmijët e familjes, teksa u dha dhuratat ai i pyte se çfarë notash kishte.

Vajza tha se i kishte të gjitha 10-ta, ndërsa djali tha se nuk i kishte të gjitha 10-ta.

Rama i është drejtuar të voglit duke thënë se duhet tua shpërblejë famijes me nota të mira, por jo vetëm familjes, por edhe për shtëpinë e re.

“Çdo tullë duhet ta paguash me 10-ta” u shpreh Rama, teksa i tha se nëse nuk i përmirëson notat dhomën e tij do ta marrë motra, ndërsa ai do përfundojë në kasolle.

‘Atë dhomën atje që ke atje më vete, do ta paguash per cdo tullë nga një 10-të, përndryshe do rrish në kasolle, do ta marri motra’– i tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img