Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Rama në samitin e Glasgow për Klimën, kryeministri publikon foto krah liderëve botërore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook disa nga foto që nuk u panë gjatë konferencës së OKB mbi ndryshimet klimatike në Glasgow.

Në këto foto Rama shfaqet duke biseduar me presidentin e Francës Emanuel Macron, si dhe duke shkëmbyer batuta me kancelaren në detyrë të Gjermanisë Angela Merkel.

Ndërsa kryeministri është duke biseduar me presidentin serb Aleksandër Vuçiç, pranë tyre ulur në tavolinë, shihet presidentja e Komisionit Europian Ursula Von Der Leyen.

Më shumë


spot_img

spot_img