Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama në Durrës, vizitë në banesat e reja, kryefamiljarja: Kam shpresë të marrësh dhe mandatin e pestë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e325a714b74427372f48d75d7079ffd3

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrin e Rindërtimit Arben Ahmetaj ka vizituar sot familjet në Manzë të Durrësit, që kanë hyrë në banesa të reja.

Teksa ka vizituar edhe banesat e reja nuk kanë munguar edhe batutat me qytetarët, por edhe kritikat ndaj punonjësve.

Rama në video dëgjohet duke u bërë kritika punonjësve për një pëlakë që nuk kishte dalë jashtë mu shumë nga çduhej.

“Dhe ato pllakat aty, ajo buza që del jashtë duhet thyer. Këshu që o priteni o mbusheni. Mos e prishni për dy pare spec,” tha Rama.

Pjesë nga biseda me familjarët

Rama i drejtohet një fëmije: Ore pse më sheh me inat ti mua. Sa e ka kokën mor burrë. A di sa i gjatë do bëhet.

Rama: Unë nuk dua karamele se jam i ëmbël vetë.

Kryefamiljarja: E di, ahahah

Rama: Të paktën ky mundim ja vlejti që të bëhen më të mira nga ato që ishin.

Kryemafiljara: PO shumë më të mira janë. Kam shpresë se do marrësh edhe mandatin e pestë

Rama: Jo , po të shtatin

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img