Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Rama: Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur mbi 20 mijë vizitorë dje dhe sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama bën me dije se në aeroportin “Nënë Tereza”, sot ka patur fluturim rekord.

Përmes një postimi në facebook, Rama njofton se në vendin tonë kanë mbërritur dje she sot mbi 20 mijë vizitorë, të cilët duan të ndjekin nga afër finalen e Conference League, mes Romës dhe Feyenoord.

albsig

spring

“Fluturime rekord në aeroportin “Nënë Tereza”, ku janë procesuar mbi 20 mijë vizitorë në më pak se 48 orë dhe ku mbresat e shprehura nga UEFA janë të shkëlqyera, pas shqetësimit se mund të kishte probleme nga mbingarkesa e jashtëzakonshme”,  shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img