Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

‘Rama në Abu Dabi për vaksinën anticovid’, Curri: Kam informacione se e ka bërë më përpara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9676beab2d56bbd7686ae5e7668ee629

Moderatori Arjan Çani mbrëmjen e sotme ka pyetur kryetaren e LSI-së nëse lajmi i bërë publik në media, se Rama ka ikur në Abu Dabi me avion privat për të bërë vaksinën anticovid është lajm i mirë, lajm i keq apo nuk i plas fare, ajo u përgjigj:

“Lajm i keq nëse ka ikur me avion privat dhe lajm i mirë nëse ka ikur për të bërë vaksinën”.

Curri ndërhyri dhe tha se ka informacione se e ka bërë vaksinën anticovid me herët. Çani disi me humor shtoi se Rama mund ta ketë bërë edhe para se të përhapej në masë covid-19.

Kujtojmë që Rama ishte në Abu Dabi për të firmosur marrëveshjen me Sheikët për ndërtimin e 2000 shtëpive në vendin tonë, të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img