Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Rama ndan videon, humoristët shkodranë me spot për Edona Bilalin: E dona një vajzë…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka ndarë me qytetarët një video humoristike, që ka në thelb kryesuesen e listës së Partisë Socialiste në Shkodër, Edona Bilali.

Në videon e publikuar nga kryeministri shfaqet aktorja e njohur e humorit Zyliha Miloti dhe Besnik Çinari.

albsig

Në pjesën e shkurtër të humorit ata shihen të shtrirë në një krevat, ku në murin pranë Milotit është flamuri i PS, ndërsa tek Çinari ai i PD, teksa  thonë se duan dhe një vajzë tjetër dhe që emrin do e ketë Edona, duke iu referuar kandidates Edona Bilali.

“Mirëmëngjes. E dona shumë e dona. Ditë të mbarë,” shkruan Rama në postimin e tij.

Biseda nga video:

Miloti: Ça asht more? Kush asht tesh natën mor?

Çinari: Urdhna. Oh Zot!

Miloti: Kush asht?

Cinari: Sondazh thet.

Milot: Ça?

Cinari: Sontazh në tre mas mesnatës!

Miloti: Pritezot!

Cinari: Shko mor djal po unë nuk i kallzoj grus teme se për kë votoj.

Miloti: Dojnë me na ba me shamat!

Cinari: Pritezot

Miloti: Pak se bajmë tan ditën e bijmë fel me njëri-tjetrin. Nejse ma, ditën bijmë na po… në mramje mandej pajtohena.

Cinari: Mos mu pa pajtnu na si kishim ba 7 fëmij maj.

Miloti: Po pra

Cinari: 7 djem. Kanë thanë gjithmonë: Baba pa vajzë si nata pa hanë.

Miloti: Jo kanë thanë për nanën, jo për ju burrat

Cinari: E bëjm i vajzë.

Miloti: E dona.

Cinari: E dona nji vajzë

Miloti: Nji vajzë e dona

Cinari: Po sip o ja vejmë emrin maj?

Miloti: Emrin? Edona pra, Një vajzë e dona. Edona

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img