Hapësire reklamuese

Politikë

Rama ndan pamjet nga kantieri i Automotoparkut: Një motor tjetër për ekonominë

Shkruar nga Newsbomb
Rama ndan pamjet nga kantieri i Automotoparkut: Një motor tjetër

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kantieri i Automotoparkut të pare që po ndërtohet në vend.

Rama teksa ndaj foto nga puna, shkruan se është një platformë e re ultramoderne, e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj.

“MIRËMËNGJES dhe nga kantieri i Automotoparkut të parë, ku po ndërtojmë një platformë të re ultramoderne, e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese