Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Rama ndan mesazhin e të rinjve: Vaksinohuni për të mbrojtur veten dhe familjen

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video nga disa të rinjt, ku bëjnë thirrje për vaksinimin kundër Covid-19.

Rama shkruan se të rinjtë duhet t’i  besojnë shkencës dhe t’u drejtohen pikave të vaksinimit, si e vetmja mënyrë për të mbrojtur veten dhe familjen.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këtë ftesë të të rinjve për bashkëmoshatarët e tyre, që t’i besojnë shkencës e t’u drejtohen pikave të vaksinimit, si e vetmja mënyrë për të mbrojtur veten, familjen dhe të tjerët nga virusi i rrezikshëm, i cili merr përditë jetë njerëzore, ju uroj një javë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.


Më shumë