Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Rama ndan mesazhin e pilotes së parë shqiptare: Vijojnë aplikimet për mundësitë e shumta të karrierës brenda FA

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama diastën e ka nisur me një mesazh nga Armela Murati, pilotja e parë shqiptare e Forcave të Armatosura.

Rama teksa ndan mesazhin e saj, shkruan se vijojnë ende aplikimet për  mundësitë e shumta të karrierës brenda FA.

“Mirëmëngjes dhe me ftesën që ashtu si pilotja e parë shqiptare, Armela Murati që u bë pjesë e Forcave të Armatosura duke ndjekur kursin e pilotit, të vijoni aplikimin për mundësitë e shumta të karrierës brenda FA, në https://www.mod.gov.al/rekrutim/, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë