Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Rama ndan foton me tre kampionet olimpike: Simbolet e reja të Forcave të Armatosura të Shqipërisë

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto me tre kampionet olimpike shqiptare, Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi.

Ai shihet mes tre vajzave, teksa shkruan se ato janë simbol i Forcave të Armatosura të Shqipërisë.

“Me tre kampionet olimpike shqiptare, Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi, vajzat e mahnitshme të Kosovës dhe simbolet e reja të Forcave të Armatosura të Shqipërisë” shkruan Rama në rrjetet sociale krah fotos.

Më shumë