Hapësire reklamuese

Politikë

Rama ndan foto nga Përmeti: Po rritet çdo vit si destinacion turistik

Shkruar nga Newsbomb
Rama ndan foto nga Përmeti: Po rritet çdo vit si destinacion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një postim nga Përmeti dhe transformimi i qytetit.

Ai ka publikuar disa foto nga Përmeti, duke thënë se po rritet çdo vit si destinacion turistik, ku sipas tij, ky qytet është transformuar falë Rilinjes Urbane.

“MIRËMËNGJES

dhe me Përmetin që rritet çdo vit si destinacion turistik, e ku faza e dytë e Rilindjes Urbane është drejt fundit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese