Hapësire reklamuese

Politikë

Rama ndaj pamjet panoramike nga liqenet akullnajore: Destinacion i turizmit dimëror

Shkruar nga Newsbomb
Rama ndaj pamjet panoramike nga liqenet akullnajore: Destinacion i turizmit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje panoramike e nga liqenet akullnajore në Mokër të Pogradecit në 1700 metër lartësi.

Kreu j qeverisë, teksa poston një video shkruan se ky vend është bërë një destinacion i turizmit dimëror që frekuentohet përherë e më shumë.

“MIRËMËNGJES ? dhe me liqenet akullnajore në Mokër të Pogradecit në 1700 metër lartësi, një destinacion i turizmit dimëror që frekuentohet përherë e më shumë, ju uroj të diel të paqtë?”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese