Hapësire reklamuese

Politikë

Rama mesazh për 14 Marsin: Ju uroj një pranverë të bukur

Shkruar nga Newsbomb
Rama mesazh për 14 Marsin: Ju uroj një pranverë të bukur

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mesazh urimi për Ditën e Verës.

Kreu i qeverisë u uron të gjithë shqiptarëve një pranverë të bukur, teksa thotë se 14 marsi na paralajmëron për më shumë diell dhe mbarësi.

“MIRËMËNGJES ☀️ dhe me ditën që paralajmëron më shumë diell e mbarësi, ju uroj një pranverë të bukur?”, shkruan Rama në postimin et ij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese