Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Rama mesazh në ditën Ndërkombëtare të Paqes: Si vend anëtar i NATO-s, Shqipëria ka kontribuar dhe do kontribojë në misione paqeruajtëse anembanë globit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një mesazh në Ditën Ndërkombëtare të Paqes. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se si një vend anëtar në NATO, Shqipëria ka kontribuar dhe do të vazhdojë të japë kontributin e saj në misione paqeruajtëse anembanë globit, në rritjen e bashkëpunimit, sigurisë e tolerancës. “🕊Dita Ndërkombëtare e Paqes🕊 Si një vend anëtar në NATO, Shqipëria ka kontribuar dhe do të vazhdojë të japë kontributin e saj në misione paqeruajtëse anembanë globit, në rritjen e bashkëpunimit, sigurisë e tolerancës🌍 Kjo ditë na rikujton se ka më shumë gjëra që na bashkojnë sesa ato që mund të na ndajnë” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img