Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Rama me ministrat në Kongresin e PS, delegatët e Shkodrës shkojnë për të festuar në lokal

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të deleguarit e Partisë Socialiste të Shkodrës, kanë “braktisur” punimet në Kongresin e PS, duke shkuar për të festuar në lokal.

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali tha se socialistët e Shkodrës nuk ndodheshin në sallë, pasi po festonin në një lokal, teksa prisnin që t’u bashkohej edhe kjo e fundit.

Ajo u shpreh optmiste se kjo forcë politike do të vazhdojë të tregojë se është në anën e qytetarëve.

Bilali: Sot edhe një 30-vjecari i duhet hapur rruga. Siç e shikoni pjesa e Shkodrës është bosh, sepse ne kemi një vecanti, ne festojmë çdo rast.  Më kanë ardhur mesazhe të shumta. Partia ka shkuar në një lokal dhe po më presin për të festuar. votimin e bëmë dhe Kongresin e kryem dhe tani festojmë. Punë të mbarë të gjithëve, të hënën na pret puna.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img