Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama me mesazh urimi për vitin e ri akademik: Angazhimi jonë të vazhdueshëm në rritjen e cilësisë së arsimit të lartë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mesazh urimi për të gjithë studentët e pedagogët për këtë vit të ri akademik 2021-2022.

Rama teksa përcjell mesazhin e urimit përsërit angazhimin e qeverisë në rritjen e cilësisë së arsimit të lartë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me urimin për çdo student e pedagog për një vit sa më të suksesshëm akademik, si dhe përsëritjen e angazhimit tonë të vazhdueshëm në rritjen e cilësisë së arsimit të lartë, me ndërkombëtarizimin e universiteteve dhe pajisjen e studentëve tanë me aftësi konkuruese si të bashkëmoshatarëve të tyre në BE, ju uroj një javë të mbarë🙏” shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img