Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Rama: Më falni se jam i rënduar. Basha: Ky s’pastron dot hundën e tij, jo më Shqipërinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama duket se ishte prekur nga virozat e stinës gjatë fjalës së tij në qytetin e Elbasanit, një detaj që nuk i ka shpëtuar as kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Teksa po fliste në “Të pastrojmë Shqipërinë”, Rama u kollit, tërhoqi disa herë hundët dhe pas një pauze të shkurtër tha “Më falni se jam pak i rënduar sot”.

Por vetëm pak minuta më pas, Basha ka dalë në një deklaratë për media me të rinjtë e FRPD-së, ku veç të tjerash ka hedhur edhe një batutë lidhur me shëndetin e kryeministrit. “Ky njeri nuk pastron dot hundët e tij, jo më të pastrojë Shqipërinë”, tha kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Më shumë

spot_img