Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Rama me Ballukun në Doha, takojnë Emirin e Katarit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Katar për një vizitë zyrtare njëditore.

Kryeministri ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një video nga takimi i mirëseardhjes, ku shihet që shoqërohet edhe nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku 

Rama shfaqet teksa përshëndet Emirin e Katarit, Lartësinë e Tij Tamim bin Hamad Al Thani.

‘Doha, Katar – Me Emirin e Katarit, Lartësinë e Tij Tamim bin Hamad Al Thani, në takimin e mirëseardhjes në vizitën njëditore’, shkruan kryeministri.

Më shumë
spot_img
spot_img