Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Rama mbush Pogradecin me policë për të inauguruar 2 km rrugë’, ironizon Berisha: Më shumë ka gardistë se sa mbështetës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6716d9c846b035da63e04e89fe3ee130

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë sot në Pogradec për inaugurimin e një rruge, ndërsa qytetarëve u ka bërë përshtypje prezenca e shtuar e policëve.

Një qytetar i ka shkruar mesazh ish-kryeministrit Berisha ku thotë se vendi është mbushur me policë vetëm për të inauguruar 2 km rrugë, ndërkohë që shihet se ka më shumë gardistë dhe punonjës ndërtimi se sa mbështetës.

Shënimi i Berishës

Per inaugurimin e rikonstruksionit te 2 km rruge mbush Pogradecin me pellembe e police dhe gardiste!

Frike dhe tmerr nga Edvin Hajdutit ndaj qytetareve!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z.Berisha.po te nis nje foto te deshtakut Ramsi ,ku po inaguron 2 km rruge te shtruar.qe ne mengjes pogradeci ishte mbushur pellemb e police dhe gardiste ku duket qarte se me shume ka police qe i rrine perkrah sesa njeres qe e mbeshtesin. ka bllokuar komplet rruget e Pogradecit,ne cdo cep e kryqezim nga nje polic qe jane nervoze se kan hallin si do dalin nga kjo vizite.

143887525_1823233237837575_5840033417500441987_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img