Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rama mbledh online kandidatët për deputetë: Punoni për partinë, mos u përplasni për votat personale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur online kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në të gjithë qarqet.

Fokusi i bisedës ka qenë te mënyra se si kandidatët do të bëjnë fushtaë, ku kryeministri u ka kërkuar që të punojnë te votat për partinë dhe jo për votat personale.

Rama është shprehur edhe më herët se synimi i Parrisë Socialiste është të marrë 78 mandate në zgjedhjet e 25 prillit, për të mos u detyruar të bëjë koalicion me ndonjë parti tjetër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img