Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Rama mbledh nesër Kryesinë e Partisë Socialiste, ja çfarë do të diskutohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e nesërme në orën 08:00 Partia Socialiste do të mbledhë Kryesinë e saj.

Burime për media bëjnë me dije se kryeministri Rama e ka thirrur Kryesinë për të analizuar situatën e deritanishme në parti dhe vendimet që do të merren në të ardhmen.

Kryesia do të miratojë vendimet që janë propozuar në Asamblenë e mbajtur nga Partia Socialiste pas fitimit të zgjedhjeve të 25 Prillit.

Në mbledhjen e Kryesisë do të miratohen vendimet të cilat u propozuan në Asamblenë Socialiste të pak kohë më parë, duke filluar nga ngritja e komisionit për analizën zgjedhore, tek zgjedhja e strukturave të reja në parti dhe fushata e anëtarësimeve të reja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img