Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Rama: Mbi 2000 vizitorë, shqiptarë dhe të huaj hyjnë në Portin e Vlorës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama thotë se vetëm së fundmi kanë hyrë mijëra pushues përmes portit të Vlorës për të kaluar pushimet në Shqipëri.

Ai me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se mbi 2000 turistë kanë hyrë vetëm së fundmi në vend nga porti i Vlorës.

“Mbi 2000 vizitorë, shqiptarë dhe të huaj, hyjnë së fundmi mesatarisht në Portin e Vlorës” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img