Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

RAMA mbërrin në Durrës, kërkon ndihmën e Elvis NAÇIT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

”Bëni planin e pastrimit dhe të rregullimit të zonës. Të kthehet për njerëzit në një lagje më të mirë se çfarë ka qenë”, shprehet Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img