Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Rama mban fjalën para studentëve të Akademisë Ushtarake në New York, ata e presin me duartrokitje dhe ngrejnë karriget në ajër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar një video nga mirëkpritja që i kanë bërë gjatë vizitës në Akademinë Ushtarake “West Point”.

Në videon e publikuar Rama shihet duke folur para studentëve, ndërsa ata brohorasin dhe ngrenë në ajër disa karrige.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me një moment të veçantë të mikpritjes speciale në West Point, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Kreu i Qeverisë ndodhet në Nju Jork ku po merr pjesë në javën e Nivelit të Lartë të Sesionit të 76-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img