Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Rama mban fjalën në Kongresin zgjedhor të Federatës Botërore të Peshëngritjes: Na ka ardhur në majë të hundës kjo botë me kufij…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij, në Kongresin Zgjedhor të Federatës Botërore të Peshëngritjes në Shqipëri.

Rama gjatë fjalës së tij tha se i ka ardhur në majë të hundës bota me kufi, teksa tha se në Shqipëri miqtë janë Perëndia.

albsig

“Në rast se dëshironi të keni një vend ku të mos përdorni fare viza, ky vend është Shqipëria. Herën tjetër mjafton vetëm një autorizim nga Mehmet Pasha i botës së peshëngritjes dhe ejani kur të dëshironi. Ne na ka ardhur në majë të hundës kjo botë me kufi, këtu gjërat janë të heshta këtu miqtë janë perëndia”, tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img