Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Rama mahnitet nga vila LUKSOZE në malet e Salarisë: Kujt ia merrte mendja që… (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f9a0d58f5a1a39be23a44fc0f63e9325

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot zonën e Tepelenës, i shoqëruar nga kryetari i Bashkisë Tërmet Peçi dhe drejtuesi politik i PS për qarkun e Gjirokastrës, ministri i Brendshëm Bledi Çuçi.

Gjatë turit të tij Kreu i Qeverisë u ndal dhe në Salari, ku gjatë ngjitjes në rrugët e malit vuri re një shtëpi shumë të veçantë, dhe luksoze.

146660679_506675564066137_4294876121482192064_n.jpg

“Shihe ç’a ka bërë ai aty shihe…”, dëgjohet të thotë Rama.

Rama: Shife ç’a ka bërë ai aty sa bukur, shiko ç’a shtëpie, ë? Ja ashtu do bëhen të gjitha

Peçi: Mendohej të bëhej në Salari kjo? Ë? Pse se bënë më para?

Rama: Fantastike fare. Super!

147261948_253041073049895_6234266254660894573_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img