Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Rama “lë mënjanë” modestinë dhe ia jep të gjitha meritat vetes: Vaksinën kineze e kam sjellë unë, kam bërë akrobacira për të cilat duhet shkruar një libër më vete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka folur për çështjet e vaksinave, ku ia ka dhënë të gjitha meritat vetes për sa i përket sjelljes së vaksinës kineze në Shqipëri.

Ai tha se është merita e tij që vaksina kineze ka ardhur në Shqipëri, ndërsa shtoi se këtë e arriti duke bërë akrobacira, për të cilat duhet bërë një libër më vete.

“Vaksina kineze nuk ka në pazar, kinezen e ka sjellë në Shqipëri ky që sheh ti këtu. E ka sjellë ky që sheh duke bërë akrobacira që janë për të shkruar një libër më vete. Është një sistem i krijuar nga unë dhe kjo qeveri për ato miqësi dhe partneritete që ju fslisni në hava por janë të vlefshme”, tha Rama

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img