Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Rama “largohet” nga problemet e politikës, poston foto nga Saranda, ja si duket qyteti në muzgun e mbrëmjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mbrëmje disa foto nga qyteti i Sarandës, duke e larguar vëmendjen për pak nga politika.

Fotot janë shkrepur gjatë mbrëmjes në qytetin turistik, i cili ndriçohet nga dritat shumëngjyrëshe dhe ku qytetarët kanë mbushur shëtitoren e re të Sarandës, të cilët janë duke shijuar muzgun e mbrëmjes.

“Saranda by night”, shkruan Rama krahas fotove të publikuara  në Facebook.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img