Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Rama konferencë urgjente për mediat bashkë me ministrin e Drejtësisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Drejtësisë Ulssi Manja, ditën e sotme do të dalin në një koferencë për mediat.

Mësohet se në orën 10:00 Rama dhe Manja do të mbajnë një konferencë ku të pranishëm do të jenë edhe gazetarët në sallën e konferencave në selinë e Partisë Socialiste.

Nuk dihet ende arsyeja e mbledhjes së sotme dhe se çfarë do të thotë Rama për mediat. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img