Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama komentoi kandidatët në listën e PD, i përgjigjet Basha: Peng i krimit, qëndroi në psikoterapi 3 orë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2de872768f576a085a46e280cfdfebf7

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas komenteve të kryeministrit Edi Rama për listën e kandidatëve.

Në një konferencë për mediat, Basha tha se në listën e PD-së ka vetëm njerëz me integritet dhe me përvojë.

Sipas Bashës, Rama qëndroi në psikoterapi për 3 orë përpara kamerës.

“Shikoni fytyrën e tij dhe nuk ka koment. Sot ai doli para çdo shqiptari ashtu siç është, peng i krimit.

Para listës tonë të mbushur me integritet, me njerëz me eksperiencë patën bandat që shantazhonin shqiptarët. Komenti më i mirë është fytyra e tij sot.

Nevoja për të qëndruar në psikoterapi për tre orë para kamera. Por, 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit edhe për socialistët që presin çlirimin nga bandat e krimit”,- tha Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img