Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Rama kërkon ndjesë ‘live’ në emision: Do largohem pak më shpejt, Linda nuk toleron dot sot që kam ditëlindjen e vajzës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama kërkon ndjesë “live” në emision dhe thotë se do të largohet më shpejt nga çfarë ishte planifikuar.

Arsyen Rama e ka zbuluar vetë, duke thënë se sot feston ditëlindjen e vajzës së bashkëshortes së tij, Reas.

“Ndjesë që do largohem më herët se kemi ditëlindjen e vajzës dhe nuk mund të mugoja dot sot, se për herë të tjera Linda mund të toleronte sot”, njoftoi Rama në emisionin “Real Story”.

Më shumë
spot_img
spot_img