Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Rama ka kopjuar Bashën’, kandidati për deputet i PD-së nxjerr zbuluar kryeministrin: As Rrahjat e Çyrbet s’e shpëtojnë dot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f36a10accc301d8f323100db66c9f80d

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka akuzuar kryeministri Edi Rama se ka kopjuar Lulzim Bashën.

Ai ka publikuar dy foto të prezantimeve të Bashës dhe Ramës, të cilat janë të ngjashme.

Sipas tij, Basha e ka realizuar këtë aktivitet me 8 dhjetor të vitit 2020, ndërsa Rama e ka kopjuar ditën e sotme.

“Edi Rama është aq i dëshpëruar dhe aq pa fantazi sa kopjon edhe imazhin e aktivitetit që Lulzim Basha zhvilloi më 8 Dhjetor. As Çyrbet, as Rrahjat, as Ndraxhet dhe as ekipi kampion i korrupsionit nuk e shpetojnë dot nga humbja, e cila i lexohet në çdo qelizë të trupit të tij”,- shkruan Këlliçi.

-së1_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img