Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë’, Braçe i përgjigjet PD-së: Idiot, pushtet është puna për njerëzit, jo karrigia për menderen

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c7b5053a5d75c3a6983e7487bac35127

Pas videos së shpërndarë nga Partia Demokratike ku thuhej se kryeministri Edi Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë, ka reaguar edhe zv.kryeministri Erion Braçe.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Braçe shkruan se për 119 ditë të gjithë e kanë parë kryeministrin tek njerëzit duke ndjekur punët ditë për ditë.

Ai shprehet se PD sheh karrigen dhe zyrën, por pushteti është për njerëzit dhe jo karrigia për ‘menderen’.

Cfare mjerimi! Niveli i budallepsjes ka nje cak, por per keta eshte pa limit!

119 dite gjithkush ka pare #kryeministrin tek njerezit,  duke ndjekur punet, dite per dite!

Keta shohin karrigen, zyren! Idiot, pushtet eshte puna per njerezit, jo karrigia per menderen!

Screenshot_3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img