Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Rama ju thotë “mirmëngjes” nga Dardha, shikoni pamjet që ka shpërndarë në rrjetet sociale (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shumtë kanë qenë ata që kanë zgjedhur fshatin turistik të Dardhës në Korçë këtë fundjavë.

Dëbora dhe pista e skive së bashku me natyrën magjike e bëjnë Dardhën një nga fshatrat më të preferuar për të kaluar pushimet.

Një kolazh pamjesh nga turistë e skiatorë që kanë zgjedhur të shkojnë në Dardhë, e ka shpërndarë edhe kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale, duke i uruar kështu “mirmëngjes” ndjekësve të tij.

Ndiqni pamjet:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img