Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama jep mesazhin e PRERË për BARET dhe RESTORANTET: Vatra ku kërcen KOVIDI me muzikën, E PATOLERUESHME!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c3c063dee8b60375b4d3914469fedff

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img