Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Festat e Nëntorit sjellin dy projekte të mëdha, Rama jep lajmin e MIRË: Hapet kantieri i aeroportit të Vlorës dhe Rruga e Arbrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më 28 Nëntor do të hapet kantieri për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës, ndërsa një ditë më pas, më 29 Nëntor do të hapet rruga e Arbrit për qarkullimin e të gjitha mjeteve. 

Lajmi është bërë me dije pak minuta më parë nga kryeministri Edi Rama. Këto zhvillime pozitive përkojnë dhe me festat e Nëntorit, siç është festa e Flamurit dhe e ajo e çlirimit të vendit.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img