Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama jep lajmin e mirë: Pasnesër mbërrijnë 38.400 dozat e para të vaksinës AstraZeneca, nisim menjëherë vaksinimin e …

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2f177ad3be505564a689d579b1fba62d

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se pasnesër do të mbërrijnë 34.800 dozat e para të vaksinës anti-COVID të kompanisë AstraZeneca.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai tregoi se menjëherë pas mbërritjes së dozave, do të fillojë vaksinimi i mësuesve.

“LAJM I MIRË

Pasnesër mbërrijnë 38 400 DOZAT E PARA TË VAKSINËS ASTRAZENECA dhe nisim menjëherë vaksinimin e mësuesve”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img