Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Rama jep LAJMIN E MIRË: Brenda javëve të prillit 23 mijë doza të tjera Pfizer, do lehtësojmë sezonin turistik se s’bën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se brenda javëve të prillit do të vijnë edhe 23 mijë doza të tjera vaksinash anti-Covid të Pfizer.

Më tej Rama shkruan se do ta lehtësojnë sezonin turistik me se s’bën, për t;u ngjitur shumë shpejt në shkallët e larta të klasifikimit në Europë.

Sipas Ramës, Armiku i Padukshëm në vendin tonë ka për të dalë jashtë shumë më shpejt se kontinentet e tjera.  

“LAJM I MIRË Brenda javëve të prillit edhe 23 mijë doza të tjera PFIZER

*Ne do ta lehtësojmë sezonin turistik me se s’bën; do të ngjitemi shumë shpejt në shkallët e larta të klasifikimit në Europë, për volumin e vaksinimit; do ta nxjerrim jashtë Armikun e Padukshëm më shpejt se shumë të tjerë në kontinentin tonë”, shkruan Rama.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img