Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama jep lajmin e mirë: Ata që duan të ankorohen në bregun tonë, mund ta bëjnë online pa vonesa

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një ftesë për të gjithë ata që duan të ankorohen në brigjet shqiptare.

Me anë të një postimi në rrjetet Rama bën me dije se për ankorimin në brigjet shqi[ptare ka një procdurë shumë të thjshte që bëhet online pa asnjë vonesë burokratike.

Për të bërë aplikimi duhet që personi i interesuar të vizitojë faqen e internetit www.nauticalbania.com, ku mund të bëj aplikimin.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me lajmin për ata që Shqipërinë duan ta shijojnë nga deti, e të ankorohen në bregun tonë, tani kanë vetëm një procedurë të thjeshtë online dhe pa vonesa burokratike, thjesht duke vizituar faqen e internetit www.nauticalbania.com, ju uroj një të dielë të bukur🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img