Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama ironizon me videon e Metës duke bërtitur dhe të Kryemadhit duke vallëzuar: Kërcejnë nga belaja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bba3a452718aaad9fd387c8a15213333

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në Instagram, ku shihet me zë dhe figurë presidenti Ilir Meta duke bërtitur gjatë konferencës së sotme për mediat, dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi duke kërcyer me blogerin Olti Curri.

Rama ironizon teksa thotë se në këtë orë vallëzimi hyrja është pa pagesë ndërsa çdokush duhet të fiki celularët.

Sipas tij, këto shfaqje janë orë të ndryshme vallëzimi nga belaja.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img