Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama ironizon Bashën për qendrimet kontradiktore, i nxjerr videon kur sulmonte LSI në 2017: Kush ta hajë ta hajë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2a14e0b2545ef6b97131d537d27c3386

Kreu i PD-së, Lulzim Basha prezantoi sot programin ekonomik të cilin premtoi se do ta vërë në zbatim pas zgjedhjeve të 25 prillit 2021.

Ai premtoi shumë, por u vunë re disa premtime që binin ndesh me ato të LSI, duke qenë se kanë paralajmëruar që do të jenë bashkë në qeverisje.

Kryemadhi premtoi 1000 $ në vit, për një person që kur lind deri kur mbush 25 vjeç, ndërsa basha 360 mijë lekë në vit, për 5 vjet për fëmijët.

Nuk kanë munguar ironitë dhe sulmet politike, dhe së fundmi është kryeministri që publikon disa video, ku ndër to shihet dhe dëgjohet Basha në 2017 që sulmon LSI-në, ndërsa sot janë “një forcë e bashkaur”.

“Kush ta hajë ta hajë. Lëre se ç’thotë tabela e shumëzimit”, shkruan Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img