Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama inspekton lagjen e re në Laç, me 524 apartamente, qendër tregtare: Puna po shkon drejt fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet në lagjen e re që po ndërtohet në qytetin e Laçit për familjet që mbetën të pastreha nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

Blloku i pallateve do të ketë plot 524 apartamente, 37 njësi shërbimi, 375 vendparkime dhe një qendër tregtare.

“Duke ndjekur punën e madhe që po shkon drejt fundit, për lagjen e re qendrore të qytetit”, shkruan kryeminisri Edi Rama në rrjetet sociale.

Video:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img