Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

“Rama ik, Rama ik”, Sali Berisha publikon VIDEON e fëmijëve që kërkojnë largimin e Edi Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon në llogarinë zyrtare të tij një video të disa fëmijëve, që në pamje duket se kthehen/shkojnë në shkollë, të cilët brohorasin “Rama ik, Rama ik.”

“Miq, ju pershendes sot me thirrjen nga zemrat e pastra te ketyre vogelushve”, shkruan ish-kryeministri dhe ndan pamjet e mëposhtme. Nuk dihet se nga kush është regjistruar video dhe nëse fëmijët kanë qenë në dijeni për të.  

Më shumë


spot_img
spot_img