Hapësire reklamuese

Politikë

“Rama ik”, qytetari shkon në protestë me gjarpër në duar

Shkruar nga Newsbomb

Teksa shumë demokratë janë mbledhur para godinës së Kryeiministrisë, për të protestuar, një qytetar ka tërhequr vëmendjen me veshjen e tij.

Demokrati mban një gjarpër artificial në duar dhe në rroba ka të shkruar slogane me mbishkrimin “Shpresa ka vdekur, po iki”, “Qeveri hajdute”, “Rama ik”.

Në duar mban një pankartë ku shkruhej: “Rama je gjarpri i Shqipërisë, largohu!”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese